Poznańska 48-80, 50-984 Wrocław +48 508 101 016 kontakt@wezpomoz.pl

  • Home
  • OTWIERAMY GABINET OKULISTY I OPTOMETRYSTY

OTWIERAMY GABINET OKULISTY I OPTOMETRYSTY

12 września 2022 paulina Comments Off

„WZROK JEST NAJWAŻNIEJSZY — GABINET OKULISTY I OPTOMETRYSTY” 

W dzisiejszych czasach już blisko 72% mieszkańców Polski ma wadę wzroku, a co szósta osoba nigdy nie badała wzorku. Problemy zdrowotne związane z chorobami oczu i wzrokiem dotykają osób w różnym wieku, a ich liczba nieustająco rośnie. Bardzo często sytuacja ekonomiczna stanowi barierę do skorzystania z opieki okulistycznej lub optometrystycznej.

 

Chcemy ułatwić dostęp osobom potrzebującym, które mieszkają na terenie Wrocławia, a w szczególności mieszkańcom osiedla Szczepin, których sytuacja ekonomiczna uniemożliwia skorzystania z tego typu opieki medycznej.

Naszym celem jest zapewnienie darmowej opieki okulisty oraz optometrysty w ustalonych dniach w tygodniu na terenie Fundacji WeźPomóż.pl we Wrocławiu.

Będziemy przeprowadzać badania wzroku, badania oczu oraz zapewnimy indywidualnie dobrane okulary korekcyjne, każdej osobie, która będzie ich potrzebowała. 

Gabinet okulistyczno — optometryczny planujemy otworzyć w pierwszej połowie października. W pierwszej fazie programu miesięcznie około 70 osób będzie mogło skorzystać z darmowej pomocy, a w kolejne nawet 120 osób!

Aby to się udało potrzebujemy Twojej pomocy! 

 

Wesprzyj nas: zrzutka.pl/z/dajzobaczyc